בקצרה - 03: "מכושפת", "כלתו של פרנקנשטיין", "האלמנה השחורה" ו"החרב באבן"

טוב, הכל הלך סבבה עם 1 ו-2 אז נמשיך גם ל-3.
תמונה קשורה
# בכל יום לומדים משהו חדש, לא? טוב, אני למדתי שיש המשך ל"מכושפת". כן, אותו מחזמר מוצלח של Disney מ-2007. התסריט, מסתבר, נמצא כבר בשלבי סיום של תהליך כתיבתו, והוא יכלול בו יותר שירים מאשר בסרט המקורי.
# אף על פי הדיווחים הקודמים בנוגע לכך ש-"Universal" החליטה לוותר על "Dark Universe", לאחר הכישלון הכואב של "המומיה", נראה כי יש בה עוד כוחות לקרב נוסף. בדיווח אחרון שהגיע לא מכבר, נחשף כי בכוונותיה להתקדם עם "כלתו של פרנקנשטיין", אשר אותו היא מייעדת להיות הסרט הבא ביקום הקולנועי. ביל קונדון יישב על כס הבמאי, וגל גדות היא המועמדת המובילה לתפקיד הראשי. שלב הצילומים, כך נראה, יתחיל במהלך השנה הנוכחית, לקראת יציאה לאקרנים בסוף 2019 או תחילת 2020.
# צוות השחקנים של "יחידת המתאבדים" שיתף ברשתות החברתיות כמה וכמה תמונות מאימונים משותפים בחדר הכושר, אז ברשת האינטרנט הוסקו מסקנות בנוגע לכך שמדובר בהכנות לקראת צילומי ההמשך.
# יש טריילר ל"טומב ריידר". 
# פול תומאס אנדרסון הביע עניין בבימוי סרט לייב-אקשן של "הטיטאנים הצעירים". וואו, כמה שהעולם הזה מוזר.
# לאחר הדיווח הקודם אודות שכירת תסריטאית עבור מלאכת הכתיבה, נראה כי Marvel מתקדמת ובמהרה עם "האלמנה השחורה" - היציאה לאקרנים נקבעה ל-2020, והחל משא ומתן עם סקרלט ג'והנסון בדבר השכר. $25,000,000.
# "החרב באבן", אותה פנטזיה קודרת משנות ה-60, תזכה לעיבוד מחודש, וכבר יש במאי - חואן קרלוס פרסנדילו. אבל אין ממש מה להתרגש: בלוח הזמנים, הצפוף במיוחד שכולל בו את "מלך האריות", "אלאדין" ו"מולאן", יהיה קשה לראות את זה קורה בשנה או בשנתיים הקרובות.
# הספין-אוף של "גברים בשחור" נדחה ליוני 2019. אם למישהו אכפת, כן?

לחדשות נוספות, אתם מזומנים לעקוב אחרינו בפייסבוק.
התמונות בעיצוב צולמו על ידי i-bob. מופעל על ידי Blogger.